
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Polarity | Bidirectional |
| Working Voltage | 15 V |
| Number of Channels | 1 |
| Clamping Voltage | 40 V |
| Voltage ESD Contact | 8 kV |
| Voltage ESD Air Gap | 15 kV |
| Diode Capacitance | 0.05 pF |
Stock: 19825
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05588
Ext.Price$0.05588
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05588 | $0.05588 |
| 10 | $0.02794 | $0.27940 |
| 50 | $0.02519 | $1.25950 |
| 100 | $0.02271 | $2.27100 |
| 500 | $0.02047 | $10.23500 |
| 1000 | $0.01845 | $18.45000 |
| 3000 | $0.01663 | $49.89000 |
| 5000 | $0.01499 | $74.95000 |
| 10000 | $0.01352 | $135.20000 |
